ODLUKA O IZBORIMA

Poštovani,

Republički odbor Sindikata pravosuđa Srbije, na svojoj sednici održanoj 24. oktobra 2014. godine, doneo je Odluku o održavanju izbora na svim nivoima u Sindikatu pravosuđa Srbije.

Odluku sa primerkom oglednog izvoda iz zapisnika sa izbornog sastanka, molimo da preuzmete sa sajta, s tim što je možete preuzeti i od predsednika okružnog odbora kojem teritorijalno pripada vaša sindikalna organizacija.

Napominjem da su sindikalne organizacije, koje su održale izbore u skladu sa članom 3. Odluke o održavanju izbora u Sindikatu pravosuđa Srbije, u obavezi da dostave izvode iz zapisnika sa izbornog sastanka.

Popunjene izvode iz zapisnika dostavite Sindikatu pravosuđa Srbije na adresu: Sindikat pravosuđa Srbije, 11000 Beograd, Dečanska 14/V, soba 11. Ili na e-mail adresu:

www.sind-prav.org.rs

ODLUKA O IZBORIMA (.pdf)

OGLEDNI PRIMERAK IZVODA IZ ZAPISNIKA (.doc)

Predsednica

Slađanka Milošević